GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 6285547
nr 628 5547
Porslin
6 delar, Kina 1700/1800-tal
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 mars 2010
kl 17:20:28
350 kr
350 kr
550 kr
550 kr
650 kr